НОВИЙ ЗАЛ СК "ДЗЮДО-ДНІПРО" вересень 2014 року

У вересні 2014 року в Дніпропетровську було відкрито новий зал СК «ДЗЮДО-ДНІПРО» за адресою вул. Столярова, 12, оснащений завдяки підтримці «Дніпропетровського благодійного фонду «Мірозданіє» за всіма сучасними вимогами спеціально закупленими матами татамі і Даянг, манекенами для боротьби, а також канатами, лавками, брусами та турніками.

На честь відкриття в новому залі лідери клубу під керівництвом майстра спорту України, срібного призера молодіжного Чемпіонату України U23 – Богдана Мунтяна провели перше відкрите тренування, на якому гості побачили роботу бронзового призера кадетського Кубка Європи, Чемпіона України серед кадетів-2013 Олександра Кошляка, неодноразового призера юнацьких Чемпіонатів України Максима Давиденко і підростаючих чемпіонів СК «ДЗЮДО-ДНІПРО» Юрія Кизими, Олега Чабанка, Едуарда Неханкіна.

-Коли я починав займатися дзюдо, мені, чесно скажу, такі умови і не снилися. Тут є два кондиціонери, душові, хороші роздягальні, комфортний зал на два татамі, м’які мати, борцівські опудала, на яких можна відпрацьовувати прийоми, канати та загалом, є всі умови для того, щоб стати чемпіоном, – висловив слова подяки Богдан Мунтян.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.