"День захисту дітей" парк ім. Т.Г. Шевченка 01 червня 2017 року

Літні канікули – це завжди настільки довгоочікуване свято для наших дітей, адже це не тільки закінчення навчання – в цей день в Україні як і в усьому світі відзначають День захисту дітей! Традиційно в цей чудовий святковий літній день в місті влаштовуються різні дитячі розважальні заходи, серед яких конкурси, концерти і всілякі виставки.

01 червня 2017 року Фонд Мірозданіє біля літнього театру в парку Т.Г. Шевченко організував дитяче свято. Протягом дня для дітей різних вікових груп проходили всілякі активні і спортивні розважальні конкурси, де кожна дитина могла активно провести час з дуже яскравими аніматорами. Приємним сюрпризом для наших юних винуватців святкування стало безліч заохочувальних призів, а саме кульки, браслети що світяться в темряві, незамінний літній атрибут – білосніжні картузи і безліч інших приємних сюрпризів.

Ми дуже раді, що змогли приєднатися до заходів влаштованих нашим містом, тому що здорова і спортивна молодь – це наше майбутнє! Саме тому ми і хочемо, щоб дітям була притаманна дуже корисна і потрібна звичка, що святкувати треба не вдома біля телевізора, а активно і на свіжому повітрі!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.