"День міста" 09 вересня 2017 року

У другі вихідні вересня 2017 року наше улюблене місто Дніпро відсвяткувало 241-й ДЕНЬ МІСТА!

Традиційно в ці чудові дні в місті проходили різні грандіозні розважальні заходи, серед яких гастрономічні фестивалі, концерти, виставки і звичайно ж – заходи від Фонду МІРОЗДАНІЄ!

В парку ім. Т.Г. Шевченко Фондом були організовані різноманітні розваги, де кожен бажаючий міг активно і весело провести час, всією родиною разом з аніматорами взяти участь в конкурсах і, звичайно ж, отримати приємні призи та сюрпризи.

Також в День Міста за підтримки Фонду пройшов ювілейний МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ пісочної анімації «ДОТИК», на якому під звучання симфонічного оркестру юні таланти творили шедеври з піску. Всіх учасників чекали заготовлені Фондом набори для творчості, а також інші приємні сюрпризи. Підтримка такого фестивалю стала логічним і красивим продовженням фестивалю пісочних скульптур, який Фонд подарував місту на День незалежності України.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.