КРАСА МІРОЗДАНІЯ

Благодійний Фонд “МІРОЗДАНІЄ” веде активну популяризацію спортивного та здорового способу життя, а одним з головних проектів Фонду є підтримка Дніпропетровської міської та обласної федерації дзюдо. Ми популяризуємо дзюдо і хочемо залучити до даного виду спорту якомога більше молоді. Особливе тремтіння і захоплення завжди викликають дзюдоїстки, які поряд з перемогами демонструють усьому світові красу українських дівчат.

Саме тому зовсім нещодавно в спортивне життя дзюдо Дніпра увірвалася яскрава і неординарна подія – благодійний проект “КРАСА МІРОЗДАНІЯ”, в рамках якого спортсменок – дзюдоїсток очікувало багато сюрпризів: від несподіваних перевтілень – до численних приємних подарунків від організаторів.

Проект був організований з метою популяризації дзюдо серед дівчат Всеукраїнським благодійним фондом “МІРОЗДАНІЄ” спільно з центром дозвілля Клуб-Студією FLY, бутіком вечірніх суконь “MIRACHEL” і б’юті-салоном “SUNDARY”, який в свій ювілейний день народження вирішив приємно порадувати прекрасних вихованок дніпровської школи дзюдо. У проекті взяли участь Попович Віка, Палагічева Саша і Ківеня Володимира.

Б’юті-салон “SUNDARY” подарував учасницям день в салоні краси і втілення вечірніх образів в нарядах від бутіка “MIRACHEL”, які були відображені в професійній фотосесії. Крім того, б’юті-салон “SUNDARY” і Клуб-студія FLY спільно з Фондом “МІРОЗДАНІЄ” передали Федерації подарункові сертифікати, які стануть приємним сюрпризом для дівчат.