Літній відпочинок дзюдоїстів "JUDOCAMP"

Щорічний проект Фонду

У період літніх канікул в Дніпрі Спортивним клубом «ДЗЮДО-ДНІПРО», за підтримки «Всеукраїнського благодійного фонду «Мірозданіє», організовуються щорічні масштабні акції по організації відпочинку юних спортсменів-дзюдоїстів в дитячих оздоровчих таборах «Прибережний» і «Сонячний» Херсонської і Полтавської областей.

Фонд «Мірозданіє» завжди дбає про комфортабельну поїздку хлопців на відпочинок і організовує масштабні відправки на комфортабельних дальньорейсових автобусах MAN і Mercedes.

Всі оздоровчі заходи проходять під пильним педагогічним контролем і супроводом тренерів СК «ДЗЮДО-ДНІПРО». За час відпочинку діти не лише фізично оздоровлюються під теплим південним сонцем чорноморського узбережжя, а й проводять тренування і естафети, що дозволяє зміцнити у кожного учасника спортивний дух та жагу до досягнення нових перемог.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.