«МЕМОРІАЛ ІВАНА ПРИЩЕПИ» 04 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

Меморіал Івана Прищепи – це найбільші юнацькі старти, які щорічно організовуються Дніпропетровською федерацією дзюдо, і приймати такий турнір – велика честь для міста. У цьому році змагання зібрали 162 спортсмени з семи регіонів: Запорізької, Кіровоградської, Донецької, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської областей та Києва.

Завдяки участі благодійників Фонд Мірозданіє зміг допомогти Федерації в організації та проведенні цього воістину великого турніру: на зібрані кошти було орендовано зал, що відповідає такому масштабу заходу, а саме комфортабельну арену «Олімпія +», а також виготовлено нагороди для хлопців – призерів і переможців турніру і надано інформаційно-рекламну підтримку.

З інтерв’ю Президента Федерації дзюдо Михайла Кошляка: “Велике спасибі за те, що нам надали для змагань такий красень-зал. Хотілося б побільше учасників. Для нашої федерації, як для організатора, цей турнір завжди є одним із значущих стартів і буде таким завжди “.

Президент благотворительного фонда «Мироздание» Денис Колесников поздравил призеров и вручил удостоверение мастера спорта Украины одному из лидеров сборной Днепропетровской области в весе -90 кг Сергею Попову.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.