Підтримка батутістки Софії Моісеєвої

Всеукраїнський Благодійний Фонд МІРОЗДАНІЄ допомагає спорту та активно підтримує нові ініціативи та юні таланти.

Звичайно, ми були дуже зворушені та не змогли не відгукнутися, коли до нашого Фонду звернувся директор ДЮСШ №2 в м. Дніпро – Сергій Теодорович з проханням посильної благодійної допомоги вихованці ДЮСШ №2 зі стрибків на батуті СОФІЇ МОІСЕЄВОЇ, мрія якої – прийняти участь у Всесвітніх змаганнях юніорської світової першості зі стрибків на батуті, які цього листопада 2017 року відбудуться у м. Софія (Болгарія).

Талант та наполеглива праця упевнено ведуть юну спортсменку до спортивного Олімпу. В свої 15 років Софійка вже має почесне звання МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ зі стрибків на батуті, є багаторазовою чемпіонкою Дніпропетровської області. На чемпіонатах України серед різних юнацьких вікових категорій неодноразово посідала перші місця як в особистих, так і в синхронних стрибках, успішно виступала у 2015 – 2016 роках у юніорській віковій категорії, тричі виборювала срібні медалі української першості, має досвід виступів у чемпіонатах України серед дорослих.

Фонд МІРОЗДАНІЄ з натхненням підтримав яскраве спортивне завзяття та бажання молодої і талановитої спортсменки проявити себе у таких престижних змаганнях, як світова першість зі стрибків на батуті.

В жовтні 2017 року Почесним Президентом Фонду МІРОЗДАНІЄ Колесниковим Денисом Вікторовичем та віце-Президентом Панченко Катериною Анатоліївною, у присутності директора ДЮСШ №2 Сергія Теодоровича, Софії було вручено Сертифікат на підтримку її участі у Всесвітніх змаганнях юніорської світової першості зі стрибків на батуті, та інші приємні сюрпризи.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.