НОВОКОДАЦЬКИЙ СТАНДАРТ АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ 01 липня 2017 р.

Головна перевага літньої пори – це можливість поєднати приємне з корисним, а саме, не просто отримувати сонячні ванни, лежачи під теплим Дніпровським сонцем, але й активно проводити час на свіжому повітрі. Адже саме для цього і існують спортивні літні ігри!

Нам дуже приємно, що багато дніпрян також цінують саме активний відпочинок, так як в рамках благодійного краудсорсингу ми отримали безліч пропозицій від жителів міста, пов’язаних саме з проведенням спортивних заходів на відкритому повітрі. Особливо багато пропозицій було про проведення волейбольних турнірів.

Оскільки самим активним по запропонованим ідеям виявився Новокодацький район, перший любительський волейбольний турнір ми вирішили провести саме тут – в зоні відпочинку в Лісопарку. Саме тому неможливо не відзначити вклад жителів району і підтримку місцевої влади по наведенню чистоти в рідному районі, адже саме завдяки їх спільним зусиллям зона відпочинку в Лісопарку так перевтілилася.

1 липня 2017 року в зоні відпочинку Лісопарк пройшов любительський волейбольний турнір на Кубок Фонду Мірозданіє, який ми присвятили дню Конституції. Дуже приємно, що за команду Новокодацького району на підтримку благодійності волейболісти виступили у формі з логотипами Фонду Мірозданіє! Переможці та учасники турніру були нагороджені кубками та медалями, а також заохочувальними призами – волейбольними м’ячами.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.