Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів 22 квітня 2017

22 квітня за підтримки Фонду Мірозданіє в Дніпрі відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів, спортсменів доросліше 30 років.

Завдяки участі благодійників Фонд Мірозданіє зміг зібрати достатньо коштів і допомогти Федерації в організації та проведенні цього турніру: на зібрані кошти було орендовано зал «Олімпія +», а також виготовлені нагороди для спортсменів – призерів і переможців турніру і надана інформаційно-рекламна підтримка.

187 учасників з України, Грузії та Словаччини розіграли нагороди на татамі спорткомплексу. Команду СК «Дзюдо-Дніпро» на змаганнях представили майстри відділень клубу з Дніпра, Нікополя, Покрова і Кривого Рогу.

В цілому, спортсмени СК «Дзюдо-Дніпро» виступали в п’яти вікових дивізіонах, від М1 до М5, і завоювали 27 медалей, з них 7- найвищої проби!

Фонд Мірозданіє вітає всіх дзюдоїстів і їх персональних тренерів з успіхом на Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів і бажає подальших успіхів у нинішньому сезоні!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.