ІІІ тур "Золоте весло" Новомосковск 16 вересня 2017 року

В травні 2017 року Федерація академічного веслування Дніпропетровської області разом з Всеукраїнським благодійним фондом «Мірозданіє» відкрили нову сторінку в історії академічного веслування на Дніпропетровщині. Видовищно між пішохідним і залізничними мостами біля Монастирського острова в центрі Дніпра відбувся перший тур престижних обласних змагань з академічного веслування – Кадетська регата «Золоте весло», а другий тур регати вже 8 липня відбувся в м Кам’янському.

Сьогодні ми раді повідомити, що 16 вересня 2017 року спільними зусиллями обласної Федерації веслування академічного та Фонду Мірозданіє був проведений заключний третій етап Кадетської Регати «Золоте весло», який проходив в м Новомосковську. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів-веслувальників з різних міст України, а також спортсмени з Молдови.

Ми щиро раді, що Кадетська регата так стрімко додає в якості молодих талановитих учасників-спортсменів, крім того, в третьому турі брали участь спортсмени з Молдови, які із задоволенням приїхали відчути на собі Український змагальний дух, а також продемонструвати рівень своєї майстерності.

Ми сподіваємося, що заключний етап «Золотого Весла» зміг показати всім бажаючим можливості і прагнення до перемоги наших українських веслувальників, а також масштабність і видовищність цих престижних змагань.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.