II тур "Золоте весло" м. Кам’янське 08 липня 2017 року

В травні 2017 року Федерація академічного веслування Дніпропетровської області разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Мірозданіє» відкрили нову сторінку в історії академічного веслування на Дніпропетровщині. Видовищно між пішохідним та залізничним мостами біля Монастирського острова, що у центрі Дніпра, відбувся перший тур престижних обласних змагань з академічного веслування – Кадетської регати «Золоте весло».

Наразі ми раді повідомити, що 08 липня 2017 року спільними зусиллями обласної Федерації та Фонду Мірозданіє було проведено другий тур Регати, який для підтримки розвитку академічного веслування в регіоні було вирішено провести у м. Кам’янському. У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів-веслярів молодших вікових категорій від тринадцяти до шістнадцяти років. Команди були представлені всіма ДЮСШ області.

Ми щиро раді, що академічне веслування так стрімко набирає оберти серед молоді, адже в другому турі на старт виходили зовсім юні спортсмени, які день від дня, від тренування до тренування підвищують рівень своєї майстерності.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.