I етап Кадетська регата “Золоте весло” ім. Йохима Ісайовича Шнейдера 26 травня 2017 року

26 травня 2017 року Фонд Мірозданіє спільно з Дніпропетровською обласною федерацією веслування академічного відкрили нову сторінку в історії веслування Дніпропетровщини. Вперше була представлена обласна Кадетська Ліга і проведена перша обласна Кадетська Регата “Золоте Весло”, присвячена пам’яті легендарного весляра і фактично батька академічного веслування на Дніпрі – Йохима Шнейдера.

Завдяки участі благодійників Фонду Мірозданіє вдалося допомогти Федерації веслування в організації та проведенні “Золотого Весла”, і забезпеченні спортсменів всім необхідним і навіть більше. На зібрані кошти для спортсменів – призерів і переможців турніру були закуплені цінні і необхідні для підвищення професійного рівня призи: за треті місця переможці були нагороджені пульсометрами, за другі – фітнес-трекерами, а за перші місця призерам були вручені планшети.

Окремо хотілося б відзначити перші успіхи нашого нового напряму БЛАГОДІЙНИЙ КРАУДСОРСІНГ. Фонд Мірозданіє висловлює величезну подяку приватному підприємцю Коротаєвській Світлані, яка відгукнулася однією з перших і запропонувала Фонду чудову ідею, а саме свою професійну допомогу в пошитті якісної спортивної форми для юних веслярів, яка стала для всіх учасників змагань несподіваним приємним сюрпризом і в якій вони ще не раз зможуть спробувати свої сили на воді.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.