SAND FESTIVAL MIROZDANIE 24 серпня 2017 року

В день Незалежності України вперше в Дніпрі за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду МІРОЗДАНІЄ і міської влади було проведено фестиваль скульптур з піску SAND FESTIVAL MIROZDANIE, на якому кращі майстри України продемонстрували дніпрянам грандіозні шедеври з піску, присвячені українським художнім образам.

У всіх відпочиваючих була можливість під звучання саксофона помилуватися величезними піщаними скульптурами і взяти участь в авторських майстер-класах, отримати на пам’ять сувеніри, а також скористатися послугами професійного фотографа.

Крім цього, в рамках “Благодійного краудсорсингу” був проведений незвичайний ЗБІР ІДЕЙ, де кожен, хто поділився своєю ідеєю, був нагороджений міні-виставою від “живих скульптур”, цьому найбільше раділи головні ідейні натхненники – юні дніпряни!

Ми дуже вдячні всім учасникам за залишені ідеї і теплі слова подяки на нашу адресу.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.