V етап "Дитяча ліга" м. Кам’янське 14 жовтня 2017 р.

14 жовтня м. Кам’янське масштабно і з честю прийняло у себе чергові виїзні змагання – V етап Дитячої ліги дзюдо серед юнаків 2004-2005 рр. народження, в якому змагалося близько 130 юних спортсменів з міст Кам’янського, Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда, Жовтих Вод, Покрова і Синельникове.

Ці змагання відбулися як продовження експериментального проекту з проведення етапів Дитячої ліги в різних містах Дніпропетровщини та були організовані спільно Федерацією дзюдо Дніпра, Федерацією дзюдо Дніпропетровської області та Федерацією дзюдо м. Кам’янського за підтримки Фонду МІРОЗДАНІЄ.

Цього разу Фонд МІРОЗДАНІЄ допоміг організаторам змагань забезпечити інформаційно-рекламну підтримку, а також, не змінюючи традиціям, в змаганнях дитячої ліги в подяку за активну і ефективну роботу з розвитку дзюдо в регіоні Федерація дзюдо м. Кам’янського як організатор була нагороджена ноутбуком – заохочувальним подарунком від Федерації дзюдо Дніпропетровської області та Фонду МІРОЗДАНІЄ.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.