ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

31 березня за підтримки Фонду Мірозданіє в Дніпрі відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів, спортсменів старше 30 років.

Як і в минулому році, завдяки участі благодійників, Фонду Мірозданіє вдалося допомогти Федерації в організації та проведенні даного турніру: на зібрані кошти було орендовано зал «Олімпія +», виготовлено нагороди для спортсменів – призерів і переможців турніру, і надано інформаційно-рекламну підтримку.

Цього разу даний турнір досяг рекорду ветеранських національних чемпіонатів – 233 учасника з України та Грузії. Нашу країну представляли борці з 25 міст.

Кращою командою Відкритого Чемпіонату України серед ветеранів стала збірна Дніпра, яка була найбільш численною. На другому місці медального заліку Донецьк, на третьому Кропивницький.

Фонд Мірозданіє вітає всіх дзюдоїстів і їх тренерів з успіхом на Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів і бажає подальших успіхів у нинішньому сезоні!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.