Відкриття нового спорткомплексу «Дзюдо-Дніпро»

Всеукраїнським благодійним фондом Мірозданіє внесено до свого активу відкриття ще одного спортивного об’єкту, що свідчить про завершення 2017 року на мажорній ноті. Слідом за реконструкцією ДЮСШ №6 і будівництвом баскетбольного майданчика, закінчена грандіозна реконструкція спортивного комплексу.

Мульти-спортивний об’єкт офіційно і урочисто був відкритий 9 грудня у місті Дніпро за підтримки Фонду Мірозданіє. Якість нового спорткомплексу та, зокрема, залу дзюдо першими оцінили лідери збірної України, а також всі відомі чемпіони-ветерани цього виду спорту.

Спортивний комплекс Дзюдо-Дніпро – це місце де можна займатися кросфітом і змішаними єдиноборствами, грати в футбол і працювати на найсучасніших тренажерах, які розміщені на цілі два поверхи, а найголовніше займатися дзюдо в залі, загальна площа якого 432 м2. В цьому залі все зроблено з любов’ю до спорту, з любов’ю до дзюдо.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.