КАДЕТСЬКА РЕГАТА “ЗОЛОТЕ ВЕСЛО” другий тур

В травні 2017 року Фонд Мірозданіє спільно з Дніпропетровською обласною федерацією веслування академічного відкрили нову сторінку в історії веслування Дніпропетровщини. Вперше була представлена обласна Кадетська Ліга і проведена перша обласна Кадетська Регата “Золоте Весло”. Дані масштабні змагання проходили в Дніпрі, Кам’янському та Новомосковську.

Сьогодні ми раді повідомити, що 14-15 липня в місті Новомосковськ Дніпропетровською обласною Федерацією веслування академічного спільно з Фондом Мірозданіє був проведений другий етап Кадетської регати «Золоте весло» сезону 2018. У змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів-веслувальників молодших вікових категорій від 13 до 16 років.

Завдяки участі благодійників Фонду Мірозданіє вдалося допомогти Федерації веслування в організації та проведенні “Золотого Весла”. На зібрані кошти для спортсменів-призерів і переможців турніру були закуплені цінні призи, а також для безпосереднього проведення змагань на воді були закуплені яскраві надувні буї.

Ми сподіваємося, що другий етап «Золотого Весла» сезону 2018 зміг показати всім бажаючим можливості і прагнення до перемоги наших юних веслярів, а також масштабність і рівень підготовки цих престижних змагань.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание а так само на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.