КАДЕТСЬКА РЕГАТА “ЗОЛОТЕ ВЕСЛО” перший тур м. Херсон 18-19 травня 2018 року.

У травні минулого року Фонд Мірозданіє спільно з Дніпропетровською обласною федерацією веслування академічного відкрили нову сторінку в історії веслування Дніпропетровщини. Вперше була представлена ​​обласна Кадетська Ліга і проведена перша обласна Кадетська Регата “Золоте Весло”. Дані масштабні змагання були проведені в Дніпрі, Кам’янському та Новомосковську.

Сьогодні ми раді повідомити, що 18 – 19 травня в місті Херсоні спільними зусиллями Дніпропетровської обласної Федерації веслування академічного, Херсонської федерації веслування і Фонду Мірозданіє стартував перший етап Кадетської регати “Золоте весло” сезону 2018. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів молодших вікових категорій від 13 до 17 років.

Ми щиро раді початку масштабних стартів Кадетської регати сезону 2018 і впевнені, що вже в цьому сезоні, після першого етапу в місті Херсоні, «Золоте Весло» можна сміливо вважати змаганнями всеукраїнського масштабу!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.