«КУБОК МІРОЗДАНІЯ-2018» – нова історія регіонального футболу!

Благодійний фонд «МІРОЗДАНІЄ» за підтримки ФФДО і з ініціативи ФК «Енергія» організував абсолютно новий турнір для нашої області під назвою «Кубок Мірозданія-2018». Партнерами турніру виступили ЮК «АСПЕКТ» і охоронне агентство «ЛЕОН».

Турнір став прем’єрою в новому проекті Фонду «Енергія Мірозданія», мета якого підтримати ініціативу ФК «Енергія» – клубу з великою історією, який сьогодні присвячує себе відродженню слави свого футбольного клубу і розвитку футболу в Самарському районі, а також активно працює над вихованням нового покоління спортсменів і популяризацією здорового і спортивного способу життя!

15 квітня 2018 року відбулися матчі за третє місце і фінальний поєдинок! На призових місцях після запеклої боротьби виявилися команди: третє місце – ФК «Енергія», друге – ФК «Сухачівка» і перше місце зайняла команда ФК «Металург»!

Всі команди-призери отримали пам’ятні кубки від фонду Мірозданіє, а також сертифікати на придбання спортивного одягу і аксесуарів від партнера турніру юридичної компанії «Аспект».

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.