Лазерна ялинка Мірозданія

У новорічні свята наш улюблений Дніпро бачив вже безліч лісових красунь! Але щоб новорічна ялинка була лазерною – це вперше! Натхнений прикладом Японії Фонд Мірозданіє вирішив здивувати і порадувати дніпрян в новорічні та різдвяні свята лазерною ялинкою, і не просто, а цілим авторським незвичайним лазерним шоу!

Фонд хотів зробити по-справжньому масштабну новорічну виставу під відкритим небом саме для дітей! І яке ж дитяче свято без солодких подарунків, які підготував партнер Фонду – Клуб-студія Флай! Адже насправді концерти, фестивалі – це все для дорослих! А щоб цільовою аудиторією величезного масштабного заходу були саме наші улюблені діти – це, напевно, перший досвід в історії нашого міста!

І що цікаво! – Спочатку задумане як дитяче свято, лазерна ялинка здивувала навіть дорослих! У різдвяні свята шоу прийшли подивитися тисячі дніпрян!

Навіть для професіоналів лазерних шоу, ризикнути зробити такий проект під відкритим небом – небувала сміливість! Тут робота проводилася на площі – і все залежало від погодних примх! – і вже точно без чарівництва тут не обійшлося! На те вони і чарівники Мірозданія!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.