Новий зал єдиноборств УСБ ДВУФК в Орлівщіні

Влітку 2018 року Навчально-спортивна база ДВУФК в Орлівщіні зустріла юних спортсменів приємним сюрпризом! Крім вже улюблених літніх активностей оздоровчо-навчальні збори доповнилися можливістю проведення основних тренувань для спортсменів, які займаються єдиноборствами!

З ініціативи Дніпропетровської обласної федерації дзюдо влітку 2018 року на навчально-спортивній базі відкрився «Зал для єдиноборств», який був побудований і повністю оснащений завдяки спільним зусиллям керівництва ДВУФК за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Мірозданіє».

Уже в червні в новому залі для єдиноборств для вихованців ДВУФК пройшли перші тренування, які для юних дзюдоїстів провели тренера ДВУФК: Микола Катриченко, Володимир Старов, Григорій Король і Георгій Гавриш.

Також сьогодні в залі можуть проходити тренування з вільної та класичної боротьби, самбо, а згодом – буде встановлено ринг для занять боксом.

Ми впевнені, що відкриття залу єдиноборств – це відмінна реалізована ініціатива, адже тепер хлопці, перебуваючи на зборах зможуть, не тільки займатися загальною фізичною підготовкою, а також щодня вдосконалювати свою техніку!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.