ІІІ Етап Студентської Ліги дзюдо сезон 2017-2018

28 квітня м Дніпро масштабно і з честю прийняв у себе заключний третій етап Студентської Ліги дзюдо сезону 2017-2018. У ньому взяли участь 9 команд з вищих навчальних закладів і понад півсотні учасників.

Дані змагання були організовані спільно Федерацією дзюдо Дніпра, Федерацією дзюдо Дніпропетровської області за підтримки Фонду Мірозданіє.

На таке яскраве, наповнене емоціями завершення сезону Студентської ліги, Фонд Мірозданіє, як співорганізатор, не змінюючи традиціям, що склалися, приготував кілька спеціальних індивідуальних призів для спортсменів, які показали, на думку суддів, особливу майстерність в двобіях, а саме спеціальні спортивні навушники для бігу і активного способу життя.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.