ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР СЕРЕД ДІВЧАТ «УКРАЇНКА»

Всеукраїнський Благодійний фонд «Мірозданіє» завжди підтримує нові спортивні ініціативи. І як приємно бачити, що дебютувавши в 2016 році турнір серед дівчат «Українка» став постійним проектом давнього партнера Фонду – Дніпропетровської обласної федерації дзюдо!

В останню суботу осені наше улюблене місто Дніпро з честю прийняв у тебе вже другий етап даного турніру всеукраїнського масштабу! В цей день, двері ДЮСШ №6 були гостинно відкриті для практично двох сотень юних спортсменок з усієї України.

Цього разу Мірозданіє приготувало приємні для наших Українок призи глядацьких симпатій, фітнес браслети в номінаціях «За волю до перемоги», «За кращу техніку» і «За кращий кидок».

Ми сподіваємося, що цей унікальний турнір, єдиний старт тільки для наших Українок дав можливість всім бажаючим по-новому подивитись на спорт, в якому наші дівчата можуть чудово поєднувати красу, жіночність і волю до перемоги.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.