Чемпіонат України з авіамодельного спорту м. Вінниця

Влітку цього року Фонд Мірозданіє з гордістю готовий представити свій новий проект – авіамодельного спорту Aeromodelling Dnipro !!!

Це унікальний вид технічного спорту для дорослих і дітей! Це і серйозне заняття, і захоплюючий вид дозвілля! Тут кожен може позмагатися як в конструюванні і виготовленні літальних апаратів, так і в управлінні ними в самих справжніх польотах! Літаки, вертольоти, планери, навіть повітряні змії, яскраві фарби, море адреналіну і позитивних емоцій! Все це і є авіамодельний спорт!

Дмитро Панченко – президент і Олександр Агєєв – віце-президент Федерації авіамодельного спорту Дніпропетровської області Aeromodelling Dnipro багато років підтримували цей вид спорту і йшли до того, щоб вивести його на новий рівень. Всеукраїнський благодійний фонд «Мірозданіє» вирішив підтримати цю ініціативу і зробити підтримку розвитку авіамодельного спорту постійним проектом Фонду.

14-15 липня 2018 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат України з авіамодельного спорту, в якому за підтримки Фонду «Мірозданіє» взяли участь спортсмени від Федерації авіамодельного спорту Дніпропетровської області! І вже сьогодні можна сміливо говорити про перші спільні перемоги. Показавши висококласний пілотаж своїм літаком, срібло чемпіонату України у класі копії було отримано Олександром Агеєвим!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Faceboo https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https: //www.instagram. com / mirozdanie_fond /, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.