"KITE FEST MIROZDANIE" День міста 08.09.2018

У День народження нашого улюбленого Дніпра пам’ятною  і яскравою подією став KITE FEST MIROZDANIE, який наш Фонд спільно з Федерацією авіамодельного спорту Дніпропетровської області подарував всім дніпрянам і гостям нашого міста!

На оглядовому майданчику в парку Шевченка в повітрі літали неймовірної краси повітряні змії, якими майстерно керували гості фестивалю «Галактика», а також наші дніпровські майстри!

Таких черг, як стояли на майстер класи з повітряними зміями і планерами, Дніпро не бачив вже давно! Тисячі зміїв і літачків щасливі діти і їх батьки залишили собі на пам’ять про таку яскраву подію! І все це було абсолютно безкоштовно завдяки підтримці нашого Фонду!

Таких черг, як стояли на майстер класи з повітряними зміями і планерами, Дніпро не бачив вже давно! Тисячі зміїв і літачків щасливі діти і їх батьки залишили собі на пам’ять про таку яскраву подію! І все це було абсолютно безкоштовно завдяки підтримці нашого Фонду !

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.