Aeromodelling Festival Кам'янка 06.10.2018

В жовтні на аеродромі Кам’янка в місті Дніпро, Федерацією авіамодельного спорту Дніпропетровської області за підтримки Фонду Мірозданіє вперше був проведений Всеукраїнський авіамодельний фестиваль «Aeromodelling Festival». Фестиваль проходив в рамках програми мера «Дніпро – спортивна столиця!

На даний Fest вдалося зібрати спортсменів-авіамоделістів, професіоналів льотної майстерності з усієї України.

Приємною подією в рамках Фестивалю стали дитячі змагання, призери яких отримали в подарунок від Фонду справжні радіокеровані моделі.

Всіх гостей фестивалю очікувала продумана організаторами фуд-зона, підготовлена інфраструктура аеродрому, а також транспортне сполучення.

Ми дуже раді, що наш Фестиваль подарував море вражень та емоцій, як спортсменам, так і гостям, а також показав, що Дніпро та Федерація авіамодельного спорту Дніпропетровської області можуть з масштабом і гордістю приймати змагання та фестивалі Всеукраїнського масштабу.

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео та фото репортажі не тільки цього, але і багатьох інших проектів нашої Фонди.