Зустріч майстрів дзюдо після ЧС в Канкуні 25.10.2018

У Мексиканській Канкуні завершився десятий ювілейний Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів. Змагання проходили з 17 по 20 жовтня в рамках великого Фестивалю дзюдо. Українська збірна була представлена 15 спортсменами, причому 6 з них – представники збірної Дніпропетровської області!

Фонд Мірозданіє дуже уважно стежив за успіхами майстрів Федерації дзюдо Дніпропетровської області. Ми з великою гордістю раді повідомити, що наші спортсмени змогли привезти в Дніпро цілих шість медалей, з яких 2 золота, 2 срібла та 2 бронзи!

Ми чудово розуміємо, що в Канкуні, як і на будь-якому іншому Чемпіонаті, наші спортсмени викладаються на всі 200 відсотків, тому Фонд Мірозданіє підготував призерам особливі подарунки – а саме сертифікати на спортивне харчування!

Майстри дзюдо, ви наші атланти спорту! Бажаємо вам ніколи не втрачати своєї чудової форми, обов’язково вірити в себе і свої сили, підкорювати найвищі спортивні вершини! Вдачі вам і тільки вперед !!!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.