Dream Wings Open

16 березня 2019, вперше в історії авіамодельного спорту міста Дніпра, відбувся захід DREAM WINGS OPEN, в рамках якого відбулися відкриті зальні змагання з авіамодельного спорту серед дітей та дорослих в класах авіамоделей F1N і F1L – кімнатні моделі планерів і літаків, а також яскраві показові польоти майстрів авіамодельного спорту на зальних радіокерованих авіамоделях.

Захід був організований Федерацією авіамодельного спорту міста Дніпра спільно з Управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради та Всеукраїнським благодійним фондом «Мірозданіє»!

Завдяки Фонду турнір пройшов в сучасному спорткомплексі HUMAN, була надана інформаційно-рекламна підтримка, а переможців змагань чекали цінні подарунки!

Всі гості заходу мали змогу насолодитися яскравими емоціями від змагань і незабутніми враженнями від показових польотів майстрів авіамодельного спорту!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.