MIROZDANIE AEROMODELLING DAYS

MIROZDANIE AEROMODELLING DAYS! Наш яскравий і крилатий, що прагне вперед і в височінь проект, присвячений підтримці авіамодельного спорту!

25 травня на аеродромі Кам’янка ми спільно з Дніпропетровською Федерацією авіамодельного спорту та Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА відкрили сезон польотів і провели дитячий Відкритий Чемпіонат області з авіамодельного спорту!

Погода намагалася внести свої корективи і додати деяких несподіванок в нашу програму, увірвавшись стрімким штормом! Але це не завадило нам створити незабутні емоції для кожного гостя даного заходу, подарувати всім частинку неба, нехай місцями і похмурого! Показати всім гостям фестивалю, що таке Вищий пілотаж з великої літери! Пілотаж крізь краплі по справжньому літнього дощу!

Саме на нашому заході у кожного глядача була можливість побачити зовсім несподіване рішення з підняттям державного прапора України! Завдяки нашим гостям з Івано-Франківська – три коптера та прапор України як символ єдності, що майорить в небі, гімн – і це все в безкрайніх українських полях! Незабутнє видовище, сотні людей, що затамувавши подих намагаються все це зафіксувати на свої телефони, наспівування під мелодію слів національного гімну і незмірна гордість за свою країну!

Кожним новим проектом ми намагаємося ставити планку все вище! Досягати все нових і нових результатів! Залучати все більше і більше людей як до спорту, так і до благодійності в спорті!