Чемпіонат України Вінниця 2019

Влітку 2018 року Фонд Мірозданіє з гордістю представив свій новий проект – авіамодельний спорт Aeromodelling Dnipro! Старт даного проекту припав на Чемпіонат України з авіамодельного спорту в Вінниці, де почесне друге місце зайняв віце-президент Федерації авіамодельного спорту Дніпропетровської області Олександр Агєєв!

Це літо не залишило Федерацію без нагород! 13-14 липня 2019 року у Вінниці проходив Чемпіонат України з авіамодельного спорту в класах копії і напівкопії, в якому вже другий рік поспіль за підтримки Фонду Мірозданіє беруть участь спортсмени від Федерації авіамодельного спорту Дніпропетровської області! Другий рік поспіль хлопці з Федерації повертаються до нас з нагородами! Цього разу місто Дніпро зустрічає золото Чемпіонату України з авіамодельного спорту в класі копії, що привіз на грудях віце-президент Федерації та майстер спорту України Олександр Агєєв, показавши своїм літаком висококласний пілотаж!

Вітаємо Олександра з перемогою, так тримати! Пишаємося нашими хлопцями, що з кожним роком досягають все нових і нових вершин в даному виді спорту!