KITE FEST MIROZDANIE 2019

Фестиваль повітряних зміїв в День міста Дніпро!

14 вересня в День міста Всеукраїнський благодійний Фонд Мірозданіє спільно з Федерацією авіамодельного спорту Дніпропетровської області подарував всім дніпрянам та гостям міста на пляжі Монастирського острову незабутній та яскравий фестиваль повітряних зміїв – Kite Fest Mirozdanie!

Другий рік поспіль на гостей фестивалю чекали яскраві та захоплюючі польоти повітряних зміїв від гостей фестивалю з усієї України, майстер-класи з виготовлення повітряних зміїв, змагання з повітряних зміїв, конкурсна шоу програма для самих маленьких гостей фестивалю, фуд-корт з охолоджувальними напоями та морозивом і море позитивних емоцій!

Крім того у цьому році Фондом було організовано спеціальне сполучення кораблем, між пляжем Монастирського устрову і набежною міста Дніпро, за для швидкого та зручного пересування гостей Фестивалю в день міста!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.