Олімпійський урок 2019

Федерація авіамодельного спорту Дніпропетровської області при підтримці Всеукраїнського благодійного Фонду Мірозданіє прийняла участь у традиційному щорічному заході «Олімпійський урок 2019», організованому «Відділенням НОК України в Дніпропетровській області» спільно з управлінням молоді та спорту Дніпропетровської державної адміністрації та управлінням спору департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

На цьому заході Дніпрянам та гостям міста було представлено безліч олімпійських та не олімпійських видів спорту. Федерацією авіамодельного спорту Дніпропетровської області при підтримці Фонду Мірозданіє було презентовано виставку радіокерованих моделей літаків з безкоштовними майстер-класами повітряних зміїв та літаків для всіх бажаючих. Було дійсно круто!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.