Допомога СК"ЛЄОН"

Ми – Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Мірозданіє»!

Одними з наших основних цілей є розвиток спорту в Україні до міжнародних стандартів та виховання спортивно-орієнтованої української нації!

З 2013 року ми робимо все можливе, щоб кожен спортсмен був впевнений в своєму спортивному майбутньому! Мав змогу розвивати себе, зростати, впевнено йти до мети та прославляти нашу Україну на світовій арені!

Навіть у ці доволі непрості часи ми впевнені, що ми та наші однодумці, які вірять у спорт, спортивні досягнення та прагнуть розвитку спортивної України – зможемо підтримати наші плекання.

Хочеться висловити слова подяки нашим давнім та постійним благодійникам – «Логос Спорт Дніпро», що завжди знаходять натхнення та можливість допомагати нам та робити разом велику благодійну справу!

Також окремо хочеться відзначити суттєвий благодійний внесок від «Еліксирфарм», які у сьогоднішню складну ситуацію відгукнутися на підтримку наших давніх друзів та партнерів – «Спортивного Клубу «ЛЄОН»!, які з моменту свого створення прагнули та працювали над тим, щоб наша молодь була спортивною та спортивно вихованою, щоб кожен юнак, що приходить в спортивну секцію був певен – він прийшов до найкращих і саме у СК «ЛЄОН» він зможе розкрити весь свій потенціал як спортсмена так і особистості!

Наш Фонд  завжди підтримував і буде підтримувати справжню жагу до розвитку і процвітання спорту! Дякуємо всім тим, хто з нами та допомагає нам досягти мети! Так тримати і тільки вперед!