День захисту дітей 2020

Благодійний Фонд “МІРОЗДАНІЄ” веде активну популяризацію активного та спортивного способу життя та прагне, щоб наші діти всесторонньо розвивалися, відкривали нові таланти та удосконалювали їх.

В Міжнародний день захисту дітей наш Фонд разом із партнерами традиційно робить подарунки та справжні свята для маленьких дніпрян.

Цього року ми вирішили зробити свято вихованцям Міського Палацу дітей та юнацтва, який безперечно є флагманом позашкільної освіти в місті Дніпрі та нашої області, адже в різноманітних творчих та спортивних гуртках займаються понад 2000 вихованців, а на базі Палацу проходить безліч фестивалів та конкурсів.

Саме тому ми підтримали звернення Палацу допомогти їм у придбанні нового звукового обладнання та вирішили в цей святковий день подарувати всім вихованцям Палацу новий мікшерний пульт, про який вони так мріяли!

Хочемо виразити щиру подяку нашому партнеру – б’юті-салону “SUNDARY”, колектив та друзі якого, натхненні ідеєю засновниці салону Наталії Кошляк, активно прийняли участь у цій благодійній акції і разом з нами зробили цю добру справу.

Щиро бажаємо, щоб обдарована юнь міста відкривала свої таланти у спортивних та творчих гуртках та потім мала змогу з гордістю демонструвати їх на показових виступах та концертах, які завдяки допомозі нашого Фонду будуть забезпечені якісним звуковим обладнанням!