Кубок України з худ гімнастики 2-4 березня 2021

Незабутня спортивна подія, як для міста Дніпра, так і для всієї України – Кубок України з художньої гімнастики, що проходив з 2 по 4 березня 2021 року в новому спортивному комплексі «Олімпійські резерви» і був організований Міністерством молоді та спорту України, Федерацією гімнастики України і Всеукраїнським благодійним Фондом Мірозданіє! Ми дякуємо всім, хто брав участь в цій яскравій та барвистій спортивній події – це було неймовірно.

Безліч вражень і емоцій, море драйву та грації! Яскраві і талановиті спортсменки з усієї України! Сльози радості тренерів і звичайно ж самих учасниць! Ще зовсім недавно команди-суперниці на килимі і за підсумком – дружні обійми по закінченню Кубка поза килимом! Такий цей спорт – спорт чесних і сильних! Словами все і не опишеш і звичайно ж, за підсумком, обіцяні призерам цінні призи від нашого Фонду.

Звичайно ж крім призів, наш Фонд допоміг в оренді і транспортуванні якісного сучасного спортивного килима для виступу учасниць, а також подбав про звуковий супровід заходу і про друковану продукцію!