Меморіал Івана Прищепи 2021

27 березня в Дніпрі за підтримки Фонду Мірозданіє відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи». Це щорічні змагання молодих дзюдоїстів, що з кожним роком стають все більш видовищними і масштабними!

2020 рік вніс свої корективи і, на жаль, ця вагома подія в українському юнацькому дзюдо була перенесена на невизначений термін. І ось як свіжий ковток повітря, з новими силами, в новому сучасному залі Олімпійські резерви, в небачених раніше масштабах, хлопці знову вийшли боротися і виборювати нагороди в цьому престижному турнірі!

Фонд Мірозданіє завжди тримає руку на пульсі найяскравіших і масштабних спортивних подій, як в Дніпропетровській області, так і по всій Україні! Тому для призерів ХХХІІ Всеукраїнського турніру «Меморіала Івана Прищепи», ми не відступаючи від своєї щорічної традиції підготували цінні призи, які подарували безліч позитивних емоцій для наших юних дзюдоїстів зі всієї України!

Так, це дійсно дуже захоплюючий та видовищний Турнір – дуже видовищна боротьба, емоцій та сили духу спортсменів через край!

Бажаємо нашим хлопцям та їх тренерам жаги до перемог, міцного здоров’я і звичайно ж якомога більше нагород та звершень!

Заходьте і підписуйтесь на наш YouTube канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.