Турнір "Патріот 2021"

16 жовтня в Дніпрі Федерацією дзюдо Дніпропетровської області за підтримки Фонду Мірозданіє, вже вчетверте був проведений Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо «Патріот». На турнірі вели боротьбу хлопці 2006-2007 рр. народження. На татамі в Дніпрі вийшли 245 учасників з 22 міст всієї країни: Києва, Харкова, Дніпра, Кропивницького, Запоріжжя, Одеси, Новомиколаївки, Василькова, Тернівки, Білгород-Дністровського, Овідіополя, Мирнограда, Миколаєва, Кам’янського, Кривого Рогу, Кременчука, Шаргорода, Смоліне, Покровська, Маріуполя, Чорноморська та Павлограда. Змагання були приурочені Дню Захисника України, який відзначався в нашій країні 14 жовтня.

Цьогорічний турнір проходив в новому великому і комфортабельному спортивному комплексі «Олімпійські Резерви», з орендою якого Федерації допоміг Фонд Мірозданіє. Окрім цього Фондом була надана допомога ут придбанні нагородної атрибутики для спортсменів.

Не зраджуючи нашим традиціям, призерів Турніру очікували особливі призи від нашого Фонду – спортивні навушники, котрі подарують безліч емоцій їх власникам, та будуть доброю згадкою про цей знаковий Турнір, а також будуть гарною мотивацією на майбутні досягнення в спортивній кар’єрі наших хлопців!

Заходьте і підписуйтесь на наш Ютуб-канал http://youtube.com/c/ФондМироздание, а також на наші сторінки в Facebook https://www.facebook.com/mirozdanie/ і Instagram https://www.instagram.com/mirozdanie_fond/, де ви зможете подивитися відео і фото репортажі не тільки цього, а й багатьох інших проектів нашого Фонду.