Мастерская спорта

ЧОМУ МИ ВІДКРИЛИ МАЙСТЕРНЮ СПОРТУ

Обговорюючи перспективи розвитку та нові напрямки діяльності Фонду, ми вирішили приділити увагу питанню комплексного підходу до розвитку спортсменів.

Психологія і спорт невіддільні – в спорт залучена і душа, і тіло. Очевидно, що участь спортивних психологів необхідна протягом усього спортивного шляху.

Будучи засновником і керівником Клуб-студії FLY, хочу зазначити, що на сьогодні студія зібрала потужну команду фахівців, в числі яких – справжні професіонали в області психології. Студія пропонує широкий спектр напрямків: дитячі, групові, сімейні, особистісні та бізнес напрямки, і звичайно ж, новий напрямок – психологія спорту.

Саме так і народилася на світ ідея нового спільного благодійного проекту від Фонду МІРОЗДАНІЄ і Клуб-студії FLY –

МАЙСТЕРНЯ СПОРТУ!

Мета даного проекту в тому, щоб спортсмени могли отримати правильну професійну підтримку і не втратити мотивацію, присвячуючи себе спорту.

В рамках проекту МАЙСТЕРНЯ СПОРТУ, Фонд планує проводити спільні благодійні акції з Клуб-студією FLY, для чого професіонали підготують спеціальні безкоштовні тренінги, заняття і мотивуючі подарунки як для спортсменів – так і для їх тренерів і батьків.

Першими, хто побуває в нашій МАЙСТЕРНІ СПОРТУ, стануть вихованці Дніпровської школи дзюдо – давнього партнера Фонду. А в перспективі ми чекаємо і веслярів, і представників всіх видів спорту.

Ми впевнені, що з дверей нашої Майстерні вийде не одна плеяда чемпіонів!

photo

Засновник Фонду

Катерина Євгенівна Астіон

Засновник і керівник 
Клуб-студії FLY